VLADIMÍR WAGNER
home Karle, promiň…

Vonásková je nějaká střelená – tak čekáme v krámě na řadě, ze 5 minut dvanáct se, tak sebrala a odešla. Že si prý na něco vzpomněla. A to byla na řadě. Krám budou otvírat až ve tři, nevím, co bude vařit.

Mohla by jít z fleku na maškarní, to je figura. Ani nevím, jestli malá nebo velká

Vzhledem k tomu, že jsme Vás nezastihli v trvalém bydlišti, vyzvedněte si zásilku na poště během otvírací doby/PO – PÁ 8.00 – 16. 30, SO 8.00 – 12.00/vyřizuje Prokopová, 21. 7. 20.. 12. hod. 02 min.

Já taky – ještě na ni volám, že má ten nákup nachystanej, ale ona, že jde něco vyřídit, že se staví odpoledne. Volám na ni, ale pak ji vidím až u lesa – jestli to tedy byla ona.

Koupila si v poslední době něco na sebe? Já ani nevím, chodí pořád stejně.

No já se s ní moc nebavím, vona je buď nahluchlá nebo co, ta nemluví, vona huláká jak na lesy

S tím děckem od Novákové, von nikdo neví jak to bylo. to ti nikdo neřekne. Von ten malej byl teda pěknej hajzlík, řval prý, lezl na křeslo. To se prej převrátilo i s ním na telinu. Rána, telina na zemi. Nováková řvala, že ho snad zabije. Sbírala malýho ze země, opatrně mezi střepy a najednou v okně Vonásková. Říkala, že se tak lekla, že malýho stiskla – asi moc, kluk byl najednou bezvládnej.

Starej přišel domů, máma na zemi, kluk tuhej. Zavolal záchranku, mámu rozdejchali, ale stejně… To vám povím.

 

Zápis výjezdu záchranné služby

Dne

Hlášení: 12.07 volá p. Novák, bytem ......

Výjezd: 12.11 Příjezd na místo: 12.21

Provedená opatření

Nováková V., (nar. 30. 7. 19..) v bezvědomí, zjištěna srdeční zástava, zahájena resuscitace, aplikován Adrenalin 1 amp. i.v., obnovena srdeční akce, dýchání spontánní.

Petr Novák, nar..... (syn), bezvědomí, tep nehmatný, promodralý obličej, podezření na udušení, ihned zahájena resuscitace, dýchání ambu-vakem, zevní masáž srdeční, aplikace Adrenalinu nitrožilně, opakovaně, bez reakce na resuscitační úsilí, resuscitace proto po 30 min ukončena.

Podáno hlášení městskému oddělení Policie ČR. MUDr. V. Šiktanc

Protokol sepsal: MUDr. V. Šiktanc v R. 17. 8. 20..